איך אפשר לאטום קירות חיצוניים?

איך אפשר לאטום קירות חיצוניים?

איך אפשר לאטום קירות חיצוניים? 

הקירות  של כל מבנה, אמורות להוות את ההגנה הטובה ביותר עבורו. קירות לא אטומים באופן מספק או באופן הרמטי כדי הצורך, יוכלו להסב סכנה ואי נעימות רבה לשוהים בתוך המבנה בעיקר בעונת החורף הסוערת או בעונת הקיץ החמה. לכן, חשוב מאוד לבדוק עוד לפני שמגיע החורף, האם האיטום הקיים של הקירות הוא איטום חזק, הרמטי וטוב ובמידה והאיטום הוא לא איכותי כדי הצורך, יש לחזור עליו על ידי בחירת שיטת האיטום המתאימה והיעילה ביותר עבור קירות .  צריך להיעזר בשירותי איטום וזיפות קירות  אשר יגיעו עד אליך בדיוק כאשר אתה צריך וזקוק לעזרתם, יבחנו את הקירות הדולפים ואת אופן האיטום הנוכחי שלהם ולאחר מכן יחליטו האם האיטום מהווה את ההגנה הטובה ביותר לקירות או האם יש צורך להחליפו בחומר איטום אחר או לחזק אותו. קירות דולפים גורמים לרטיבות  ולפטריות ולחוסר נעימות בתוך הבית ובנוסף ריחות רעים ועובש שמתווצר על הקירות ישנם כמה שיטות כיצד נפטרים מעובש בבית אך שיטות אלו לא פותרות את הבעיה מהשורש.

קיר
קיר

כיצד מתבצעת עבודת איטום?

עבודת איטום  קירות חיצוניים היא עבודה שיכולה להתבצע במגוון דרכים שונות. ראשית כל, יש לדעת כי בכל בניית מבנה יש חובה על הקבלן לאטום את הקירות על פי תו תקן ישראלי בכדי שלא יחדרו מים לתוך המבנה עצמו. לאחר שבוחנים את מצב הקירות  , ניתן לבחור את חומר האיטום החדש שיהווה את האיטום המקסימלי לקירות.  אם אטמת את הקירות באופן עצמאי על ידי חומרי איטום שניתן למצוא בכל חנות לחומרי בניין, אל תתפלא אם בעונת החורף תהיה רטיבות  באזורים שונים במבנה כולו, דבר שיסב אי נעימות ופגיעה ברכוש המצוי בתוך המבנה. ישנם מספר סוגי חומרים לאיטום קירות אחד מהם הוא חומר הנקרא גומי קיר שמשווק על ידי יעקובי.

כיצד מתבצע איטום קירות?

איטום קירות לא חייב להיעשות על ידי שינוע של כלים מיוחדים אפשר לעשות איטום קירות על ידי סנפלינג האיטום מתבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים שמומחים במריחת החומרים השונים האוטמים את קירות הבית חיצונית מחדירת מים בזמן הגשם בחירת החומרים הינה קריטית באיטום קירות כיון שבדרך כלל האיטום נעשה בקיץ ורק כשמגיע החורף ניתן בוודאות לדעת אם הקיר נאטם לחדירה חיצונית של מים או לא.לכן חשוב לקבל חומרים איכותיים מבעל המקצוע ולא חומרים שאינם מסוגלים לאטום את הקיר בחורף .

קיר סדוק
קיר סדוק

כיצד לבחור איש מקצוע לצורך איטום קירות ?

אם אתם זקוקים לאיש מקצוע עבור איטום קירות  איכותי ומקצועי, אין להתפשר בתחום זה על פחות מהטובים ביותר. מכיוון שמדובר בהגנה על הבית שלכם או על כל מבנה אחר שחשוב לכם לשמור עליו ועל הרכוש בו, יש לבחור איש מקצוע אשר בכוחו לבצע את עבודת האיטום באופן המקצועי והאיכותי ביותר. רק לאחר שווידאתם שאיש המקצוע ביצע לא מעט עבודות איטום שונות בעברו, תוכלו להיות רגועים ולדעת שאיטום הקירות בביתכם יעשה באופן הטוב ביותר.
איטום גגות זה תהליך הכרחי אשר רלוונטי לכל  קיר באשר הוא. אם אתם חוששים שהאיטום בביתכם לא מספק או לא הרמטי כדי הצורך, הזמינו איש מקצוע איכותי ומקצועי עבור איטום וזיפות גגות במרכז ותוכלו להיות רגועים.

להזמנת איש מקצוע לבדיקת איטום הקיר ניתן לפנות לאתר: גגותאיטום.net

איטום קירות מאמרים